Exploring psychology through English. Language practice for students...
search
  • Exploring psychology through English. Language practice for students...

Exploring psychology through English. Language practice for students...

0,00 zł
Brutto

Pobierasz darmową publikację, którą udostępnia nasze Wydawnictwo.

Będzie nam miło, jeśli polubisz nas w zamian na Facebooku lub Instagramie, by więcej osób mogło dotrzeć do naszych nieodpłatnych publikacji w Otwartym Dostępie, jak i tych sprzedawanych w wersji drukowanej.

Ilość

Niniejszy skrypt przeznaczony jest dla studentów germanistyki, ale może on być także krótkim kompendium wiedzy z historii Niemiec dla wszystkich zainteresowanych tematem. Ramy czasowe przyjęte w skrypcie wyznaczone są liczbą godzin przewidzianych w planie trzyletnich studiów I stopnia na kierunku: Filologia, specjalność: filologia germańska. W skrypcie pominięto zupełnie zagadnienia związane z prądami kulturowymi poszczególnych epok, włączając je do osobnej publikacji, służącej jako materiał pomocniczy w zakresie realizacji przedmiotu historia kultury państw niemieckojęzycznych.

Analiza map historycznych i drzew genealogicznych poszczególnych dynastii tworzy spójną całość kolejnych wykładów. Aby ułatwić słuchaczom przygotowanie się do egzaminu, w skrypcie umieszczone zostały przykładowe pytania egzaminacyjne, na które starano się znaleźć odpowiedzi w trakcie wykładów. Kolejnym elementem ułatwiającym studentom dotarcie do interesującej lektury jest umieszczenie na końcu skryptu pozycji bibliograficznych ujmujących historię Niemiec całościowo.

507

Opis

Tytuł
Exploring psychology through English. Language practice for students...
Autor
Dorota Sej-Furmanek, Maciej Różański
Rok wydania
2012
Liczba stron
157
Format
A5
Okładka
miękka
ISBN
978-83-7467-178-1